Odcinek 48

Zaczęłam ! Miłego krótkiego czytania ;)

Jechali już od paru minut. Cisza trwała od wyjechania samochodu z garażu. Atmosfera była napięta. Ania chciała by porozmawiać z Markiem o Adamie  i odwrotnie ale jasne jest, ze nie teraz bo rodzice. Mama również chciała by porozmawiać z córką. Ma do niej sprawę.  A Józek z Markiem. Dawno się nie widzieli i  zdążyli do siebie się stęsknić chodź, każdy się do tego nie przyzna.  Ania wyjęła słuchawki i zaczęła słuchać muzyki na tablecie. Uwielbiała zespół „ Perfekt „ Akurat tak się zdarzyło  , że Marek również. Gdy przełączyła poczuła na sobie wzrok mężczyzny.  Czuła po kościach że cos się szykuje. Nagle poczuła jak ją łaskocze na „ boczkach „ bardzo tego nie lubiła a on doskonale o tym wiedział. Szybko się odwróciła , odrzuciła słuchawki i zaczęła odwzajemniać łaskotki.  Po paru Minutach Marek dostał zadyszki wiec przerwał . Ania wykorzystała okazję

-Ooo widzę ,że staruszek się zmęczył. Jak mi przykro

- Tylko nie staruszku – pokazał je język

- Za ten język powinieneś dostać kopa w tyłek !!

                             - Przykro mi ale chyba nie dosięgniesz z tym swoim marnym wzrostem .
- Nie wiesz że małe jest piękne ?

- Wiem ale Ty jesteś wyjątkiem tej zasady .

- Jestem chamem !!! pokazała mu język i wróciła do oglądania krajobrazu

Tęskniła za taki Markiem. Przed poznaniem Adama niemal co drugi dzień się widzieli. Chyba jej tato również zaniedbał tą znajomość.. Po paru minutach Marek wyjął brewiarz i zaczął się modlić a ona ogadała  swoją ulubioną gazetę „ Avanti „  Poczuła wibrację w na udach .
Dostała sms od Adama -  „ jak tam droga Skarbie :* „
„ A no dobrze,  szybko jedziemy ;p  „-odpisała
„ To dobrze wyślij mi zdjęcie morza jak dojedziecie ;p a jak tam Marek ? spisuje się ? „
„ Marek jest skończonym chamem :p Tęsknie za Tobą L  „
„ Ja za Tobą też …  L „ – wpadł mu  do głowy jeden mały pomysł. Ale najpierw musiał do uzgodnić z Markiem.
Po 2 godzinach dojechali do miejscowości gdzie mieli . Rodzice z Markiem  wynajęli jeden duży apartament.  . Ania dostała jeden z większych pokoi. Pokój był umeblowany nowocześnie. Duże łóżko, telewizor , laptop oraz akwarium w pokoju była wbudowana łazienka. Marek dostał pokój obok Ani . Łączył ich taras , na którym był piękny widok na Morze. Po rejestracji każdy udał się do pokoju. Ania zdecydowałaś się na kąpiel . Przed wejściem pod prysznic napisała Adamowi że już dojechali i właśnie idzie pod prysznic. Dostała szybką odpowiedź, że Adam z chęcią by poszedł z nią . Po kapieli ubrała się i poszła do salonu. Tam nastała rodziców oraz Markiem. Właśnie rozmawiali o planach na  zbliżające się dni. Ania miała ochotę na spacer. Powiadomiła o tym rodziców co na to Marek że z chęcią pójdzie z nia.
- I co tam u Ciebie ?- spytał się Marek od razy gdy zamknęli drzwi wejściowe
- Wszystko okey . Tylko tęsknie za Adamem . A u ciebie ?
- Cieszę się, ze tutaj jestem. Stęskniłem się za tobą. W tym momencie ich oczy się spotkały a Anie przeszedł dreszcz.